Disney Land
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Opisi likova, slike.

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Opisi likova, slike. Empty Opisi likova, slike. Sub Jan 25, 2014 5:25 pm

#alex.

#alex.
~ I'm best artist here
~ I'm best artist here

Ariana:
Ona je malo čudna po navikama: kosu farba u zeleno(kao na slikama) ali je u školi veoma popularna zbog toga, ima 17 godina i često kada nađe nekog dečka brzo postane njen dečko. Često pomaže Allyson da napravi neke svoje izume ali Allyson je često šamara zato jer Ari uvek priča nešto dok Ally smišlja izum. Od 10. epizode Ari se zaljubljuje u jednog dečka koji će joj duže vreme biti dečko.(Jackson) Recimo samo da se ovako njihova veza završava:
Opisi likova, slike. Large
I kada je Ari glumila u jednom filmu gde ona i njen dečko(Jackson ahah) moraju da zajedno gledaju film i jedu kokice:
Opisi likova, slike. Large
(Reditelj: SECI!!! Ti mala, koji deo 'nežno mu ubaci kokice u usta' nisi shvatila?
Ariana: Deo kada debilni seljak ostavlja lepu princezu!
Jackson: Okej, ja dođem ovde primoran da glumim...
neće dalje ahah)

Onda Jackson(njega ja glumim, svi likovi koji se pojavljuju kasnije ja ih glumim, zato jer ne idu kroz celu seriju nego kroz 5-6 epizoda)- on je ovako lep, zgodan i sve to ahhah.
Opisi likova, slike. Pretty-little-liars-gregg-sulkin
Ima 17 godina, ide u školu sa Ari ali je na početku ne primećuje. On krivi nju za raskid iako....................

Mama, tata - tata samo jede kao lud, a mama opsednuta jogom haha. Dico ti im traži sliku xd

Allyson - luda naučnica hahah. Doro ti joj traži sliku xd

Marie - ona je nešto normalnija od Ariane, ali su uglavnom iste. Dico traži im ti sliku ahah.

Ariana i Jackson(Malex moments <3 xd)
Opisi likova, slike. Tumblr_mcyxavokhj1qbzaheo4_250
Opisi likova, slike. -3-mason-greyback-and-alex-russo-27771207-500-282
Opisi likova, slike. Tumblr_m9hx73QHwD1r8x1ioo1_500
Opisi likova, slike. Large
Opisi likova, slike. Large
Opisi likova, slike. Large

Arianu me mrzi da stavljam ali imate je na PDF-u ahaha.

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu